Firma Tamer, która przez lata funkcjonowała jako Łódzka Fabryka Mebli, specjalizuje sięw produkcji najwyższej jakości mebli szkolnych i przedszkolnych. Naszym Klientom dostarczamy niestandardowe meble edukacyjne dostosowane do indywidualnych potrzeb. Oprócz mebli edukacyjnych zajmujemy się również produkcją mebli sklepowych, biurowych i innych — w zależności od Państwa życzeń.

Miło nam również Państwa poinformować, że jesteśmy producentem mebli do szkółi przedszkoli, które dystrybuowane są w krajach Unii Europejskiej. Nasze meble szkolnei przedszkolne, dzięki wieloletniemu doświadczeniu firmy, powstają również według założeń projektowych naszych Klientów.

Jako producent mebli do szkół i przedszkoli szczególnie dbamy o ich najwyższą jakośći precyzję wykonania. Wszystkie nasze produkty muszą przechodzić specjalne procedury weryfikacyjne w zakresie ergonomii, ochrony zdrowia i bezpieczeństwa dzieci. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dokładając wszelkich starań, by nawet najbardziej wyszukanei wymagające projekty były realizowane zgodnie z oczekiwaniami naszych Klientów.

Meble edukacyjne dla szkół i przeszkoli naszej produkcji są niepowtarzalne — wykonanez różnych materiałów, w bogatej kolorystyce oraz ciekawych kształtach.

Proces produkcji mebli do szkół i przedszkoli zaczyna się od tego, że ich elementy projektowane są komputerowo, a później wykonywane na obrabiarkach CNC. Jeśli jest taka potrzeba, korzystamy również z usług naszej lakierni spełniającej wszystkie wymogi z zakresu ochrony środowiska. Do wyrobu mebli i detali używamy m.in. takich materiałów jak płyty wiórowe, sklejki i mdf.